Skip to content
Search for:
Tall og fakta – ØIF Arendal
Spillerstall
Kommende kamper
Spilte kamper
Statistikk
Tabell
Hovedmeny
Hjem
Billetter
Håndballskoler - butikk
Supportershop
Om oss
Sport
Administrasjon
Styret
Personvernerklæring
: : Samarbeidspartnere
Arkiv
Kveldens internkamp streames!
Treningskamp
Det muterte Covid-19 viruset skaper utfordringer for Norsk Topphåndball!
coronaviruset
Må avlyse oppkjøringskamper. Slik skal gutta komme tilbake i kampform!
internkamp
«Kohortsjefen» Tore Knutsen fikser det meste for håndballgutta!
Tore knutsen
Toppkamp flyttes på nytt!
Drammen
TV2
ØIF Arendal på hall-befaring
covid-19
Sør Amfi
Flere nye samarbeidspartnere på plass!
Mønsj
PH Vest AS
RSM
Slik kan Norge gå videre og dette tror ØIF Arendal gutta!
Hermann Gjekstad
Kristian Rammel
Norge
ØIF Arendal og Jobbklar forlenger samarbeidsavtalen til 2025!
Gladnyhet
Jobbklar
Hør ØIF Arendals og Agderpostens første podcast!
Podcast
Stor innsats av ØIF Arendals dugnadsarbeidere for STS Fagstillas!
Dugnad
STS
Toppkamp flyttes frem og sendes på TV2!
Drammenshallen
TV2
Våre «eksperter» sine tanker om mesterskapet i Egypt!
Kristian Rammel
Kristijan Jurisic
ØIF Arendal
Skadeoppdatering: Mario Matic!
Mario Matic
Flere kamper utsettes i Rema1000-ligaen!
covid-19
Rema1000-ligaen
Trenerteamet: – Godt fornøyd med helgens kamper!
Andrè Jørgensen Hofstøl
Luka Panza
Sebastian Løvlie Simonsen: – Gøy å komme inn å bidra med et par mål!
Nærbø
Sebastian Løvlie Simonsen
Knepent tap for Jærbuene!
Nærbø
Her ser du ØIF Arendal – Nærbø!
Nærbø
Stream
(TV) André etter storseieren mot Nærbø
Andrè Jørgensen Hofstøl
Nærbø
Storseier i første oppgjør mot Nærbø!
Nærbø
Forrige
1
…
161
162
163
164
165
…
312
Neste