Skip to content
Search for:
Tall og fakta – ØIF Arendal
Spillerstall
Kommende kamper
Spilte kamper
Statistikk
Tabell
Hovedmeny
Hjem
Billetter
Håndballskoler - butikk
Supportershop
Om oss
Sport
Administrasjon
Styret
Personvernerklæring
: : Samarbeidspartnere
Arkiv
NYHET: Pizzalounge! Noe for ditt lag?
NORGE: Kristiansand tapte – Kolstad slet lenge
BILDEGALLERI FRA HALLOWEEN-KAMPEN
NERDEALARM: Hvem er ØIF Arendals MEP?
ZUBRI-SJEFEN: – Vi forventet ikke dette nivået
VANT MED : Eres storspilte – sikret seg godt utgangspunkt før returen
Hadde 39 i feber før kampen – leverte 51 i redningsprosent(!)
STRUPSTAD: – I dag får vi vist litt fysikk
SISTE: Lå under, snudde og vant mot tidligere ØIF Arendal-spillers rekruttlag
EUROPEAN CUP: Champions League-deltakelse, bytte av klubbnavn og fersk seier onsdag
ØIF Arendal
Rema1000-ligaen
NORGE: Drammen forsterker seg med storscorer
FIALA: – Alltid deilig å vinne mot Drammen
Drammen
Jørg William Fiala Gjermundnes
SISTE: Jurisic stengte – ØIF Arendal tok revansj mot Drammen
Kristijan Jurisic
ØIF Arendal
Rema1000-ligaen
GALLERI: Onsdagens håndballfest i bilder!
HANTARU: – Vi skal revansjere oss
Dragos Hantaru
ØIF Arendal
Rema1000-ligaen
BØRSEN: Full pott på laber dag
ØIF Arendal
Rema1000-ligaen
SPillerbørsen
SISTE: Matic med direkte rødt – Rambo & co ble for sterke
Mario Matic
ØIF Arendal
Rema1000-ligaen
SØNDENÅ: – Desto mer viktig å vinne
Magnus Søndenå
ØIF Arendal
Rema1000-ligaen
Vil du og ditt lag bli flaggbærere på ØIF Arendals hjemmekamper?
ØIF Arendal
Rema1000-ligaen
SISTE: Eres stengte – ØIF Arendal klare for kvarten!
Ivan Eres
ØIF Arendal
Rema1000-ligaen
BØRSEN: Liten tvil om bestemannsprisen
Ivan Eres
ØIF Arendal
Rema1000-ligaen
Forrige
1
…
74
75
76
77
78
…
312
Neste